Naši fotbalisté nastoupili v neděli k poslednímu přípravnému utkání před ostrým startem, prověřit je měl kvalitní tým z karvinského okresního přeboru ( který mimo jiné nedávno porazil našeho přímého konkurenta v boji o postup Unii Hlubina “B” 1:0…) – Baník Rychvald…Naši se prezentovali bez několika stabilních hráčů ( Valouch,Spisar,Bialek,Šleis..), ale opět s několika adepty na zkoušku a kopnout jako “host” si šel i předseda klubu Tomáš Homola…Úvod našim v silně kombinované sestavě vůbec nevyšel, hosté potvrdili své kvality a bez obalu  slávistům herně zatápěli, inovovaná obranná řada i s gólmanem se měla co otáčet, naopak v ofenzivě se nedělo vůbec nic…Tato nepohoda trvala do 20.minuty, kdy michálkovičáci rozjeli rychlou strojově přesnou kombinaci “a la podzim”, na jejímž konci byl Tišler…Tato souhra v podstatě bez chyby naše nakopla a začali předvádět “svůj” fotbal, hosté, kterým již viditelně docházely síly ( paradoxně brzy…) , již neměli nic do diskuse…Do poločasu se tak stav měnil ještě dvakrát na průběžných 3:0 …Ve druhé půli již naši koncertovali, soupeři nastříleli dalších pět branek po velmi pohledných kombinacích, spousta loženek zůstala nevyužita, “desítka” nebyla opravdu daleko…..A opět lze konstatovat, že “malý ” fotbal táhne, utkání přihlížela v nádherném slunečném odpoledni velmi slušná návštěva, což je jedině dobře….

FC SLAVIA  –  Baník Rychvald  8:0 ( 3:0 )

Branky:  Tišler 3, Paprota 3, Slončík, Pompa

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.