Naši nejmenší fotbalisté se v sobotu představili v překrásném stonavském sportovním areálu, který nemá chybu…Utkání samotné začalo jako přes kopírák s Petrovicemi, slávisté se od počátku prezentovali pohlednou kombinační hrou po celé ploše a domácí tím dostávali pod tlak,avšak vše končilo před brankou, podobně jako minulý týden se jako velká potíž jevilo zakončení – nevedlo se vůbec nikomu…Až ve 13.minutě se vydařila pěkná individuální akce Filipa Hlaváče,který ji i konečně přesně zakončil…0:1..Nicméně tím byl střelný prach červenobílých pro první poločas vyčerpán…Tedy skoro, protože ve 30.minutě vznikl z přečíslení domácích před naší bránou takový závar, že si kluci v reakci na zmatky a nekomunikaci vstřelili vlastní gól…1:1 . Nerozhodným stavem skončila i první půle…A mělo být i hůře, soupeři ve 38.minutě po pěkné akci zápas dokonale otočili…2:1…Tímto okamžikem nastala podobně jako minulý týden fotbalová nepohoda našich, hrálo se víceméně středem hřiště systémem „ vše na Filipa Hlaváče…“- a tomu se nedařilo, jak by si sám představoval…Avšak jako správný kapitán se rozhodl prokletí zlomit a ve 42.minutě po další velmi pohledné samostatné akci skóroval …2:2…Vyrovnávací brankou začala ta správná fotbalová bitva, protože oba celky cítily svou šanci a ani jeden nechtěl prohrát, akce se střídaly na obou stranách a oba brankáři měli možnost ukázat své kvality ( obzvláště náš Kristián Mirka předváděl své nezměrné nadání i umění, roste z něj velmi zajímavý gólman…)…Zápas se lámal v 50.minutě, kdy po šikovné kombinaci strhnul vedení na naši stranu Jakub Šuráň…2:3 …Dalšího gólu jsme se i přes mnoho příležitostí na obou stranách nedočkali,takže michálkovičáci si do baťůžku nabalili všechny body, tentokrát za silnější vůli a větší snahu vyhrát, i když se nedařilo….A právě taková utkání posilují sebevědomí týmu, snad bude tato zkušenost našim ku prospěchu v dalších duelech….

SK Stonava – FC SLAVIA  2:3 (1:1)

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.