Michálkovický tým „A“ přivítal ve třetím po sobě jdoucím domácím utkání dalšího horkého favorita na postup – ještě vloni třetiligovou Odru Petřkovice…Ta v soutěži do dneška nezaváhala,porazila Markvartovice 2:0 a vítězství nad Hrabůvkou se bralo jaksi jako samozřejmost…Náš mančaft se opět musel vyrovnávat s absencemi, tentokrát chyběl Kavan,Botoš a Bialek, nicméně v bráně už se poprvé představila nová opora Mikuláš Virec a na střídání byla připravena další posila, z Prostějova přišedší Adam Drobiš…Začátek utkání začal v opatrném tempu, oba soupeři se zjevně oťukávali, nicméně už ve druhé minutě hostující gólman vyrobil obrovskou hrubku v rozehrávce, ta však zůstala červenobílými nepochopitelně nepotrestána…Za dvě minuty si slávisté vypracovali další loženku,nicméně zakončení zůstalo hrubě podúrovňově nanicovaté…Následně se hra vyrovnala a i hosté začali ukazovat, že kvalita na jejich straně není náhodná…Avšak domácí hráči pestrými a nápaditými kombinacemi začali nahlodávat kompaktnost petřkovické defenzivy,výsledkem byly tři pohledné akce, ty však vždy skončily nepohlídáním si ofsajdové lajny,škoda…Ale ve 24.minutě past Odry sklapla naprázdno a zakončující Tišler se nemýlil ….1:0 ….A za dvě minuty mohlo být vyrovnáno, to Paprota zbytečně fauloval hráče soupeře, který vlastně již s míčem vybíhal z našeho pokutového území a kopala se penalta….Nicméně hostující Imrich nezvládl tíhu okamžiku a nechal vyniknout naše brankáře, který slabou střelu bezpečně vyrazil…Ve 31.minutě ale naši opět soupeře přečíslili a na konci této povedené souhry byl tentokrát další novic Trnčík, který s pomocí gólmana upravil stav na 2:0….Ve druhé půli byl diváky ( bylo jich ovšem více, než v zápise uvedených 70, osobně odhaduji slušnou návštěvu cca 130 příznivců…) očekáván podobný průběh utkání, nicméně úroveň klesla oboustranně o několik levelů dolů, k vidění nebylo nic, veškeré nezáživné dění se odehrávalo mezi šestnáctkami a publikum se nudilo…Vše podstané se odehrálo v posledních dvanácti minutách, nejprve domácí Janík nestačil zakončit slibně se vyvíjející souhru, následně hosté z brejku nastřelili břevno Virecovy branky a v 88.minutě se ocitl v samostatném náběhu domácí hrající trenér Spisar, který byl ale stažen za dres hostujícím Hellebrantem, ten uviděl červenou kartu, z následné standartky jsme ale nic kloudného nevymysleli…Čili ke třem bodům tentokrát stačil nadprůměrný výkon v první půli, poněvadž ta druhá za moc nestála….Ale i takový je někdy fotbal….

FC SLAVIA – Odra Petřkovice  2:0 ( 2:0)

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.