Po sezóně 2021/2022, kdy útočili naši kluci na postup do I.B třídy se po tomto neúspěchu rozhodla část z kluků ukončit svou činnost v FCM, včetně realizačního týmu.

Poté šlo vidět už během podzimní části této sezóny, že náš úzký kádr bude horko těžko konkurovat ostatním. Nicméně, jak přicházely různé pracovní/zdravotní absence, stále více bylo potřeba doplňovat kádr klukama z béčka, nebo dorostu. Tato skutečnost vedla k obrovským výkyvům ve výsledcích a část členů “A” mužstva přestalo mít motivaci táhnout to dál. Toto spustilo dominový efekt, který vyústil až k tomu, že nám pro jarní sezónu zůstalo 7 hráčů. Ačkoliv jsme se snažili kádr před jarní části doplnit, žádné posily se nám nepodařilo přesvědčit, aby hájili slávistické barvy.

Po těchto všech událostech se výkonný výbor FCM dohodl na odhlášení týmu ze soutěže a energii věnovat mládeži, která nám z dlouhodobého hlediska dává větší smysl i motivaci do další práce.

Děkujeme všem našim fanouškům, členům a partnerům za pochopení tohoto rozhodnutí ❤️⚽️ Všechny další dotazy můžete směřovat na našeho obětavého předsedu Tomáše Homolu.

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.