Starší žáci odjeli v sobotu k duelu na hřiště Slovanu Ostrava s jasným cílem – ziskem tří bodů…Svůj plán začali realizovat hned v úvodu zápasu, poněvadž už v páté minutě vedli 2:0 po brankách Patrika Vašuta, do konce první půle náš střelecky disponovaný šikula ještě stačil dokončit hatrick…”Odměnou” mu byla poločasová konfrontace ze strany domácích na jeho osobu, samozřejmě se jednalo o absolutně bezpředmětný akt, nicméně soupeř měl na jeho provedení bez diskuse nárok, výsledek byl však předem jasný…Patrik se ve druhé půli hostitelům za jejich nadměrnou pozornost “revanžoval” druhým hatrickem, sedmou branku přidal Niki Sklář, domácí již pouze korigovali na přijatelný stav…Čili cíle bylo dosaženo bez větších komplikací a tři body se po zásluze stěhovaly do Michálkovic….

Slovan Ostrava – FC SLAVIA  2:7 ( 0:3)

Statistika:

Jiskra Hrušov nastoupila v rámci MěP dorostu v sobotu na našem hřišti pouze v devíti lidech, pochopitelně proti slávistickému kompletnímu kádru od samotného počátku neměla sebemenší šanci na úspěch a zápas se tak změnil v její jednoznačnou demolici…Michálkovičtí dorostenci si s chutí zatrénovali a nebýt pochopitelné ztráty koncentrace a určitého stupně laxního přístupu našich mladíků, mohlo to dopadnout pro soupeře daleko hůře…Ale i tak konečný výsledek hovoří za vše….

FC SLAVIA – Jiskra Hrušov  22:4 (9:2)

Statistika:

Náš “Pall Mall” tým složený z hráčů áčka, béčka i dorostu nastoupil pod hlavičkou prvního družstva k mistrovskému utkání MěP mužů v Polance, důvod tohoto na poslední chvíli operativně poskládaného mixu byl pochopitelný-  katastrofální absence kádru áčka…Čili karty byly rozdány relevantně  a naši v záchranářském složení mohli proti kompletním dobře hrajícím domácím při vší úctě pouze jen překvapit…Ale že se zázraky nedějí bylo jasné hned po první půli, kdy slávisté přes veškerou snahu prohrávali už 4:0 a v podstatě bylo po utkání, nebylo co řešit…Druhá půle se pochopitelně jen dohrávala…Kritická situace přinesla jen jednu úlevu, utkání se aspoň odehrálo , čili klub se vyhnul pokutě a sankcím za nenastoupení k duelu…Navíc podle posledních informací skončil u prvního týmu trenér Bohačík, jak se bude situace nadále vyvíjet a řešit samozřejmě budeme včas informovat….

Sokol Polanka “B” – FC SLAVIA “A”   6:0 (4:0)

Statistika:

Zanechat komentář

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.