Naši nejmenší fotbalisté mají za sebou tzv. “anglický týden”, kdy během čtyř dnů absolvovali dvě utkání, ale jejich spanilá jízda nadále pokračuje….Nejprve v úterý nastoupili v Hrabové proti místním vrstevníkům a hned od prvního okamžiku bylo jasné, kdo má duel pod kontrolou…Malí slávisté se dostali pouze jednou do hluché fáze, když několik dlouhých minut nemohli vstřelit desátou branku, nicméně dobrá věc se podařila a následně již nebylo co řešit….

V pátek do Lhotky však odcestovalo jen torzo týmu, stav způsobily nemoci a zranění, ale i tak naše naděje nezaváhaly a i s tímto soupeřem si poradily bez větších problémů…Dosáhly tak na třetí vítězství v řadě, což je skvělý počin a lze si jen přát, ať jim fotbalový apetit vydrží co nejdéle….

Statistika:

Starší žáci zavítali v sobotu na hřiště docela vzdálené jmenovkyně v Malých Hošticích a jejich cíl byl jasný, na půdě posledního celku tabulky plně bodovat….Nicméně přání tentokrát nebylo otcem myšlenky….Domácí šli celkem brzy do vedení, avšak za čtyři minuty nadějně odpověděl náš excelentní střelec Dominik Řeháček …To ale bylo bohužel z michálkovické strany vše, místní slávisté ještě do poločasu vstřelili důležitý gól a ve druhé půli si zisk bodů pohlídali třetí brankou v naší síti….Stav 3:1 tak vydržel až do konce duelu a michálkovičáci na první plnohodnotné vítězství pořád čekají….

Statistika:

Dorostenci v sobotu hostili v boji o body celek z Ludgeřovic a k vidění byla celkem vyrovnaná bitva, kterou rozhodl jeden smolný okamžik, v 57.minutě fauloval v pokutovém území stoper Bialek a hosté kopali penaltu, kterou s přehledem proměnili, …Bialek byl následně neoprávněně a nepochopitelně vyloučen ( tzv. dvojí trest) , tuto kauzu bude následně spolu s excesem hostujícího trenéra řešit disciplinární komise MěFS….Nicméně hosté těsný výsledek 0:1 do konce zápasu uhájili…

Statistika:

První tým nastoupil v sobotu ke svému utkání se Slovanem Ostrava opět v doslova poflikované sestavě, absencí bylo z různých důvodů více než dost…A na hřišti to bylo vidět, na kloudnou souhru se zakončením jsme se v podstatě nezmohli, naopak hosté se ocitli ve třech megašancích  ( které ale velmi zaváněly megaofsajdy….),avšak jednu zlikvidoval brilantně brankář Homola a se dvěma naložili absolutně nevalně…..Druhá půle začala šokem, naši během tří minut dvakrát inkasovali a bylo tzv.”po vtákách”…Z direktu už jsme se nevzpamatovali a navíc jsme ještě třikrát inkasovali…A to ještě můžeme  porážku 0:5 vzít s povděkem, skóre mohlo být daleko výraznější – hosté např. během několika vteřin trefili dvakrát břevno a následně ještě tyč…Čili lze konstatovat, že mizérie “áčka” pokračuje a můžeme jen spekulovat, kdy skončí….

Statistika:

Rezerva zavítala v neděli do Lhotky taktéž ve velmi značně redukovaném složení s jasným cílem překvapit…Domácí se rychle ujali iniciativy, avšak jako blesk s čistého nebe přišel brejk v podání Řeháčka, který ve 4.minutě otevřel účet zápasu…Lhotka nadále tlačila, ale slávisté zodpovědně bránili…Zajímavý moment byl ke koukání ve 20.minutě, to skvěle prokázal svou chytrost Bohačík a z dobrých 35 metrů přeloboval špatně stojícího domácího gólmana…0:2…Následně oba naši střelci měli každý po jedné tutové šanci ke zvýšení stavu, nicméně se svými pokusy nepochodili – což se později projevilo jako obrovská chyba…Hostitelé mohli korigovat z penalty, ale exekutor nezvládl sílu okamžiku…Ve druhé půli se hned v úvodu domácí přece jen dočkali a ve 49.minutě snížili…Chleba se lámal v 53.minutě, kdy lhoťané zahrávali druhý pokutový kop (!!!!!) , gólman v podobě střelce se tentokrát nemýlil….A dokonalý obrat nastal v 81.minutě, kdy po akci silně zavánějící ofsajdem Lhotka zvrátila vítězství na svou stranu….Takže i rezerva si na první body bude muset ještě počkat….

Statistika:

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.