Naši nejmenší fotbalisté ve středu přivítali na svém hřišti v následném kole soutěže vrstevníky ze Svinova a příznivcům se  představili ve fungl nové sadě dresů od sponzora Reality JP ( pochopitelně co nejzdvořileji děkujeme…)…Samozřejmě chtěli  nové dresy pokřtít nejlépe výhrou a to se bez jakékoliv diskuse podařilo. Úvod zápasu sice nějak neprezentoval naši dominanci, stav byl v té době dokonce 3:3, nicméně následně  převaha malých slávistů kulminovala – i v návaznosti na menší počet hráčů soupeře, kterému pochopitelně ubývaly síly a už po první půli bylo jasné, že si domácí vítězství nenechají vzít…Prognózy se splnily a naše fotbalová drobotina podruhé v sezóně nastřílela 20 a více branek….Takže jen tak dál, dobrých zpráv není nikdy dost….

FC SLAVIA  –  TJ Vítkovice – Svinov   20:6 ( 10:3)

Statistika:

Dorostenci zajížděli v sobotu na hřiště jednoho z adeptů postupu s cílem překvapit….Nicméně žádné překvapení se nekonalo, naši na soupeře nestačili, i když od 16.minuty hráli přesilovku po vyloučení domácího hráče, o adresátovi bodů bylo jasné již po první půli…

FC Ostrava – Jih  –  FC SLAVIA   6:0 (4:0)

Statistika:

První mužstvo odjelo v sobotu k odvetě do Dolní Lhoty ve velmi úsporné sestavě a bylo nad slunce jasné, že hostitelé budou toužit po náležité odplatě za porážku v úvodním kole soutěže….A samozřejmě se předpoklady naplnily, Lhota našim naložila i s úroky už v prvním poločase…Takže po nadějném střetnutí s Pustkovcem jsme si tentokrát odvezli pořádný debakl…

Sokol Dolní Lhota  –  FC SLAVIA  8:2 (5:1)

Statistika:

Rezerva v podobném “mišmaši” co se sestavy týče ( opět zaúřadovala kolize zápasů obou našich týmů..) v sobotu přivítala v derby na domácím trávníku rezervu sousedních Heřmanic. Hosté přijeli se stabilizovaným kádrem včetně několika hráčů se zkušenostmi z Krajského přeboru a rozdíl byl patrný od prvního okamžiku…Slávisté si sice vypracovali tři nadějné příležitosti, ale naložili s něma prachbídně…Převaha hostů byla patrná a “béčko” může hovořit o štěstí, když heřmaničtí spoustu dalších šancí neproměnili…Paradoxem zůstává , že nás “sestřelili” svými brankami naši odchovanci, kteří se řízením fotbalového osudu ocitli v Heřmanicích….

FC SLAVIA  –  FC Heřmanice-Slezská  0:3 (0:1)

Statistika:

Žáci své utkání v neděli s Raduní na náhradním hřišti ve Skřípově neodehráli, z cca 90-kilometrového výletu se vrátili domů pro “údajně” nezpůsobilý terén, který rozhodčí odsouhlasil na dálku, do místa střetnutí totiž nedorazil…. Dle našich funkcionářů ale ploše nic nechybělo, trávník byl mokrý, nikoliv však podmáčený…O osudu duelu tak rozhodne nejspíše STK a následně DK MěFS…..

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.