Utkání našich žáků proti Viktorii Bohumín se mohlo zdát jako jednoduchá a povinná záležitost, soupeř nedosahoval fyzické zdatnosti našich, nezískal ještě ani bod a navíc nezaznamenal ani jednu brankovou trefu…A naznačoval tomu i úvod, kdy se Sedlák trefil už po 36 vteřinách…Avšak následně malí viktoriáni začali kousat a slávisté nemohli dlouhých 12 minut dostat míč do sítě, navíc domácí nevynechali ani jednu příležitost k ohrožení naší branky, kterou hájila nová akvizice – šikovný Kristián Mirga…S postupem času se ale projevila fyzická kondice Michálkovic a skóre se začalo měnit v náš prospěch.. Nicméně je třeba pochválit i domácí tým, který ani náhodou nerezignoval ve výkonu,snažil se být fotbalový  a odměnou mu byly dvě první branky v soutěži…Poločas tak skončil 2:7…Ve druhé půli už si slávisté užívali fotbalu a snažili se akce podobně jako minule šperkovat do dokonalosti, ale to obětavě hrající domácí odmítli akceptovat, takže se skóre zápasu již tak divoce nehýbalo…Oba „mančafty“ vstřelili po dvou brankách a obzvláště na domácích bylo vidět, jakou mají z dosažených gólů radost (pokud tento tým zůstane pohromadě, tak příští rok to bude bez pochyb o něčem jiném…)…. Finálním výsledkem 4:9 si Michálkovice upevnily druhé místo v soutěži a už se můžeme těšit na sobotní duel s třetími Petrovicemi…

Viktoria Bohumín – FC SLAVIA 4:9 (2:7)

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.