Starší žáci v neděli zajížděli k poslednímu utkání podzimu s Petřkovicemi na umělou trávu do Hlučína a trošku je mohla hřát informace, že nevyvedený zájezd do Skřípova se rozhodnutím DK MěFS změnil v jejich kontumační výhru ( a pro soupeře z Raduně v pokutu…)… Nicméně na hřišti proti talentovaným a ročníkově vyrovnaným hráčům domácích již neměli sebemenší šanci, hotovo bylo v podstatě po první půli a potupná “desítka” byla odvrácena jen tak tak….Jak již bylo řečeno dříve, generační proměna čas od času postihne každého , je zapotřebí se s tím vyrovnat, poctivě trénovat a určitě bude zase lépe….

FC Odra Petřkovice  –  FC SLAVIA  9:0 /6:0)

Statistika:

Dorostenci po dvojzápasových domácích brankových a bodových hodech odjeli na půdu suverénních Klimkovic s jednou možností – překvapit…Avšak tuhle představu začal domácí favorit likvidovat již ve druhé minutě utkání….Naši se sice snažili, ale na kvalitu horkého favorita postupu neměli ani náhodou a ještě v první půli bylo jasno, že žádné zázraky se konat nebudou a body zůstanou v Klimkovicích….Ve druhé půli se slávisté vypjali k výkonu, který znamenal “poločasovou” remízu 3:3, nicméně celkový výsledek se rovná debaklu, to je skutečnost….I pro dorost tak platí, že posun vzhůru tabulkou přinese jen poctivý přístup, chuť makat a zodpovědně  pracovat každý sám na sobě…

TJ Klimkovice  –  FC SLAVIA  9:3 (6:0)

Statistika:

Slávistický mix, který odjížděl pod hlavičkou “áčka” k duelu do Pustkovce, se ani náhodou nemohl ztotožnit s reálným kádrem prvního týmu ( velké uznání však platí všem hráčům, kteří k utkání odcestovali…), zjevně zaúřadovaly neblahým způsobem  svatomartinské oslavy…Nicméně minule taktéž “poflikovaná” sestava proti témuž soupeři průběh zápasu dokonale otočila ( 5:3 z poločasových 0:3 máme všichni ještě v paměti…) ,čili určitě jsme nebyli bez šancí. A dokonce jsme se v úvodu mače ujali Románkem i vedení…Ale to bylo z naší strany v podstatě vše, kompletní domácí přeřadili ze dvojky na trojku a svým výkonem se postarali, že tentokrát se žádné překvapení na jejich účet konat nebude, blamáž z Michálkovic nám vrátili i s úroky, slávisté v závěru již pouze výsledek korigovali na přijatelnou úroveň…Zápas také nedopadl dobře pro Jirku Remiše, který byl po zranění kolene transportován do nemocnice, snad to nebude nic vážného….Jako zajímavost lze dodat, že jednu z branek soupeře nám vstřelil slávistický odchovanec Adam Put….Takže je nasnadě, že bez posílení a stabilizace kádru během pauzy to určitě bude herně skřípat i nadále…Nicméně zimní přestávka je dostatečně dlouhá na to, aby se věci mohly dát přiměřeně do pořádku…Takže se necháme překvapit…

Sokol Pustkovec  –  FC SLAVIA  6:3 (3:1)

Statistika:

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.