Výkonný výbor FC mění sestavu členů. Osobní důvody byly důvodem p. Dušana Janírka pro odstoupení z funkce místopředsedy klubu.

Panu Janírkovi děkujeme za jeho dlouholetý zápal a práci pro náš klub a obecně pro fotbal. Doufáme, že stále bude aktivním fanouškem michálkovického fotbalu, který jak doufáme mu bude dělat radost jako doposud a ještě více! a kde má a bude mít vždy dveře otevřené. Ještě jednou velké DÍKY! Přejeme Ti Dušane vše nejlepší v osobním životě a hlavně PEVNÉ zdraví!

V návaznosti na tuto skutečnost jsme dle regulí volebního řádu oslovili zbylé členy ohledně “znovukandidatury”, kteří se na loňské volební valné hromadě ucházeli o členství ve výkonném výboru klubu, ale zvoleni nebyli, zda-li jejich zájem stále trvá a chtěli by nahradit odejivšího místopředsedu na pozici člena. Osloveni byli David Romanek, Tomáš Včelný, Jan Filipčík a Ivo Konečný.

Jediným, kdo měl stále zájem stát se členem VV klubu byl Ivo Konečný, ostatní členové nabízené místo odmítli. Tato skutečnost byla předložena na online schůzi výboru, který “kandidaturu” odsouhlasil. Novým členem a náhradou za Dušana Janírka se stal staronový člen Ivo Konečný.

Dále také výkonný výbor volil nového místopředsedu a tím se stal Karel Bohačík.

Rád bych ještě jednou poděkoval Dušanovi za jeho dlouholetý přínos do michálkovické kopané a popřál pevné nervy a plno elánu ve funkci Ivo Konečnému a v nové funkci Karlu Bohačíkovi.

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.