V sobotu zavítalo naše Béčko na „rozmočenou“ půdu Baníku Rychvald.

V prvním poločase se nedařilo, a když už se šance objevila, zklamala koncovka. Naopak soupeř hned v prvních minutách využil svou šanci – “zastavení míče v kaluži”, s čímž nepočítal ani náš brankář, ani obránce. Následovalo odpískání sporné penalty a po čtvrthodině hry dorážka vyražené střely. Následovalo vyloučení domácího hráče za úder do obličeje, hlavní rozhodčí se poradil s kolegou na lajně a nekompromisní červená karta byla na světě. Bohužel, místo pokusu o obrat jsme se zbytek poločasu protrápili.

Přestávka nás měla probrat a vybouřit k výkonu, který by mohl znamenat vyrovnání nebo obrat v zápase. Ale bohužel zbytečné chyby ve středu hřiště, nepřesné finální nahrávky, neproměněné šance, rozhodly zápas. První vlaštovkou byl krásný průnik a zakončení Tomáše V., ale bohužel „korekce stavu“ přišla pozdě a navíc nikdo na ni nedokázal navázat.   

Soupeř lépe zvládl utkání na těžkém terénu. Slavističtí zaspali začátek zápasu a pak snad doufali, že v deseti hrající soupeř jim daruje nějaký ten bod. Bude třeba se otřepat z dvou posledních venkovních zápasů a zkusit navázat na ten poslední domácí, třeba už tuto sobotu proti Havířovu (zápas má výkop v 15:30).

#HrajemeProRadostPárekaPivo

Baník Rychvald – Slavia Michalkovice “B” 4:1 (3:0)

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.