Béčko zavítalo v sobotu do Těrlicka, kde odstartoval svou fotbalovou kariéru reprezentant Radim Řezník.

V minulém zápase jsme se prezentovali výbornou disciplínou a klidnou hrou i přes komplikovaný začátek zápasu. V Těrlicku jsme bohužel nezačali dobře. Rozhodčí „přehlédl“ několik zákroků soupeře na začátku zápasu a bohužel Dalík neudržel nervy na uzdě a za oplácení šel předčasně do sprch.

Snad překvapením pro všechny bylo, když jsme v deseti hráli vyrovnanou partii s týmem, který průběžně patřil mezi tři nejlepší v soutěži. Když za stavu 1:0 pro domácí naši útočící hráči spálili několik šancí, prakticky tváří v tvář brankáři, přišel trest. V posledních minutě první půle padl sporný druhý gól (vykopnutý míč z rukou našeho brankáře) a třetí branka po chybě obrany, vrcholící z celkového dojmu z prvního poločasu, kdy rozhodčí přehlížel agresivní hru soupeře. Osobně jsem do šatny odcházel znechucen ze hry některých hráčů soupeře na hřišti a asi jako většina týmu jsem chápal Dalíkův zákrok (přesto věřím, že už se nebude v dalších zápasech opakovat) v prvních minutách zápasu. Aby toho nebylo málo, v druhém poločase přišly dva vlastní góly a penalta pro soupeře.

Nechtěl bych se vymlouvat na výkon rozhodčího, na to, jestli hrajeme dostatečně důrazně, tvrdě. Ale když na hřišti vidíte každou chvíli ležet v bolestech Vaše spoluhráče, na které, ve většině případů, naskočí soupeř loktem napřed, nebo když se zrovna rozhodčí nedívá, Vás přišlápne. Zhnusí se Vám fotbal a my tenhle nátlak v sobotu neunesli, bohužel. Víme pro příště, co od tohoto „týmu“ čekat a na domácí půdě na jaře jim určitě budeme chtít prohru vrátit i s úroky.

V sobotu nás od 16 hodin čeká Baník Rychvald, tým pohybující se uprostřed tabulky (zápas venku).

#HrajemeProRadostPárekaPivo

FK Těrlicko – Slavia Michalkovice “B” 7:0 (3:0)

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.