Naše první mužstvo odjelo k „utkání pravdy“ do Dolní Lhoty v plné síle a s odhodláním přerušit soupeřovu „spanilou jízdu“ za každou cenu…A první poločas tomu dával jistě za pravdu, slávisté se neprezentovali vůbec špatně…Domácí se sice ujali vedení v 11.minutě, ale za sedm minut vyrovnal Bystroň…1:1…Pro lhoťáky šok, protože v této sezóně nejsou zvyklí inkasovat a už vůbec ne na svém hřišti, byla to jejich první obdržená branka….Ale k naší škodě jsme stav neudrželi ani neotočili, soupeř nás potrestal ve 26.minutě…2:1…Nicméně tento nadějný výsledek jsme ukočírovali a drželi domácí na dištanc až do konce poločasu…Ve druhé půli jsme ale hostitelům namíchali koktejl našich nekvalit a nevyužitých šancí okořeněný několika hrubými individuálními chybami…A domácí tímto drinkem vůbec nepohrdli ,obzvláště  v posledních 15 minutách zápasu si jej speciálně vychutnávali,výsledkem byly čtyři góly v naší síti a debakl 7:1…Slávisté tak podruhé opět tvrdým způsobem zjistili, že s top týmy se musí hrát celý zápas,solidní výkon pouze v jednom poločase je drasticky málo…Ale soutěž ještě nekončí, prostoru na nápravu bude ještě mnoho, vždy je možnost se z chyb poučit…

Sokol Dolní Lhota – FC SLAVIA  7:1 ( 2:1)

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.