Michálkovičtí žáci přivítali na svém trávníku soupeře, se kterým (jak už bylo avizováno…) se již historicky potkali na úrovni přípravek, nicméně dnešní duel byla premiéra v návaznosti  na mistrovské soutěže…Oba celky se představily v plném počtu ( i když oběma několik fotbalistů chybělo….), i fyzická skladba hráčů opticky napovídala, že by mohlo být ke koukání vyrovnané utkání…A prvních dvacet minut tomu i odpovídalo, oba týmy však zodpovědně bránily,takže nějaký zvýšený počet vyložených šancí nebyl registrován…Následně však iniciativu převzali domácí fotbalisté a začali se tlačit do zakončení, nicméně hostující brankář byl vždy na svém místě…Diváci se již smiřovali, že v první půli branku neuvidí, když je ve 33.minutě vyvedl z omylu vydařenou střelou Filip Hlaváč..1:0…A aby toho nebylo málo, za necelou minutu poslal týž respondent perfektní centr na Sedláka a ten z voleje placírou filigránsky napálil míč do šibenice…2:0…Druhá půle byla od úvodního hvizdu ve znamení velké převahy malých slávistů, kteří již ani náhodou nepřipustili diskusi na téma vítěze zápasu, spíše se dalo licitovat, kolik že pak nastřílí branek…A co nejvíce potěšilo, že celou dobu se snažili produkovat fotbal, kombinovali,přihrávali si,nabíhali si, prostě vytvářeli hru v rámci systému tak, že se musela líbit…Výsledkem bylo dalších pět gólů v síti soupeře a spousta nevyužitých loženek, to už se ale kluci snažili svůj výkon šperkovat do absolutní dokonalosti a jen díky vynikajícímu brankáři hostů nebylo těch tref více…Takže i druhý „špíl“ se vyvedl a jen tak dále, dobrého fotbalu není nikdy dost….

FC SLAVIA  –  Sokol Věřňovice  7:0 ( 2:0 )

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.