Naše první mužstvo mělo za úkol v sobotu na domácím trávníku proti „béčku“ Slovanu Ostrava potvrdit body z Hrušova, nicméně ono se to dobře řekne, ale kolikrát hůře udělá…Hned ve 2.minutě vyrobil náhradní gólman Pecha ( zaskakoval za Zimu, jemuž vypovědělo službu auto a přijel pozdě…) technickou chybu a hosté zahráli nepřímý kop v pokutovém území velmi dobře…0:1…A tímto momentem začalo naše velké trápení, kdy jsme sice vesměs neustále drželi míč ,ale chyběla myšlenka,finální přihrávka, zakončení, prostě vše, co by vedlo k překonání hostujícího brankáře, lidově řečeno bušili jsme do soupeře jako slepý na vrata , ale bez jakéhokoliv efektu…Protivník se bránil zuby nehty,víceméně se ale zmohl pouze na několik pokusů o brejk, takže vcelku nezajímavý poločas se chýlil k závěru…Nicméně dvě minuty před jeho ukončením naši rozjeli rychlou akci , nová akvizice Tomáš Quitt našel chytře patičkou Valoucha a ten se placírou přesně k tyči nemýlil …1:1…Druhá půle už byla ve znamení michálkovického tanga, o které se přičinil střídající ( i když nedoléčený…) Paprota, to už se na nestíhající hostující tým valila jedna útočná lavina za druhou a ten si často v nouzi  vypomáhal fauly…Avšak ani to nebylo nic platné, protože „Didi“ Valouch byl při chuti a dva fauly potrestal elegantně z volných přímých kopů, následně se jako obyčejně hlavou trefil Holéczy, po parádních kombinacích se přidali Tišler a konečně i Bialek, střelecké představení ukončil nekompromisním “bodlem“ v poslední minutě Slončík….A to jsme ještě několik tisíciprocentních šancí nedali (Bialek,Paprota,Tišler,aj.)…Takže „povinné“ body zůstaly doma, škoda pouze promrhané první půle, výsledek mohl být ještě zajímavější…

FC SLAVIA  –  Slovan Ostrava „B“ 7:1 (1:1)

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.