Sobotní utkání našich dorostenců proti Ludgeřovicím se jevilo jako duel výkonnostně i fyzicky podobných týmů, čili se jen čekalo, kdo bude úspěšnější…

Úvod zápasu se prezentoval mnoha nepřesnostmi na obou stranách v návaznosti na vzájemné oťukávání, nicméně do první šance jsme se dostali my, ale Hlaváč zakončoval nepřesně… Ve 13.minutě naše snažení zastavil ofsajd, hned z protiútoku měl možnost ukázat své kvality gólman Barč… Ve 14.minutě rozjeli nebezpečnou akci zprava hosté, ale opět výtečně zasahoval náš brankář… V 19.minutě se ocitnul v samostatném náběhu David Bandy, avšak trefil pouze strážce svatyně ludgeřovických… Ve 21.minutě byly na pořadu dva brejky – každý na jedné straně, nicméně brankáři bezkonkurenčně dominovali… Ve 36.minutě hosté chybovali v rozehrávce a v individuálním nájezdu se ocitl opět Bandy, avšak pálil pouze opět do gólmana… Soupeř kontroval ve 40.minutě,ale jejich šanci po rohovém kopu  opět brilantně zlikvidoval výborný Ondra Barč…Takže poločas skončil bez branek…Ve druhé půli pokračoval v předvádění svých kvalit náš brankář,když ve 48.minutě fantasticky zlikvidoval stoprocentní šanci hostů…V 53.minutě si neméně kvalitně poradil s volným přímým kopem a hned z protiútoku byl zahájen účet zápasu – hosté v závaru před brankou faulovali  a kopala se penalta – k míči se postavil kapitán Bořil a zkušeně skóroval…1:0…V 55.minutě náš brankový mág opět čaroval,když vytěsnil překvapivou střelu snad z 30 metrů…v 58.minutě zahrávali ludgeřovičtí rohový kop a na perfektně umístěnou hlavičku již Ondra nedosáhl…1:1…V 65.minutě naši zkoušeli lob snad ze 40 metrů, ale brankář hostů se nachytat nenechal…V 70.minutě jsme se nadechli k přečíslení, avšak k zakončení vlastně ani nedošlo, realizace nebyla vůbec dobrá….Od 75.minuty nastal docela znatelný tlak fotbalovějšího soupeře,ten však   neuspěl ani z volného přímého kopu ani z následného přečíslení, v 86.minutě po dalším volném přímém kopu byl již Barč překonán, ale míč vykopl z brankové čáry jeden z obránců….Naši si tak vybojovali první bodík, v následném penaltovém rozstřelu paradoxně neuspěli naši nejviditelnější hráči –Hlaváč a Bandy,soupeř tak zvítězil 2:4 a bral druhý bodík…Ale i tak je to celkem úspěch a hlavně povzbuzení před dalšími duely…

FC SLAVIA – TJ Ludgeřovice 1 : 2 ( 0 : 0, 1 : 1, pen.: 2:4)

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.