Dne 12. 4. 2022 proběhla schůze rodičů s trenéry školičky. Zde je malá rekapitulace všech důležitých informací. Pro bližší informace můžete kontaktovat trenéry školičky.

Příspěvky: Členské příspěvky jsou stanoveny na částku 500,- za jarní část a 500,- za podzimní část. Peníze můžete nosit trenérům na tréninkové jednotky.

Komunikační síť: Komunikace s trenéry bude probíhat formou skupiny na platformě WhatsApp, kde se budou řešit věci jako přesunuté tréninky z důvodu počasí, omluvenky a další důležité informace. Pro přidání do skupiny napište zprávu p. trenérce Vlaďce Klozové na tel. číslo 737 380 027.

Soustředění: Je možnost jet s dětmi o prázdninách na soustředění (prodloužený víkend – 3-4 noci) a to do Palkovic u F-M. Rekreační středisko je v úpatí Beskyd a nabízí řadu možností jako třeba fotbalové hřiště, písčité hřiště na plážový fotbal, bazén aj. Prosíme rodiče a zvážili tuto možnost a dali trenérům vědět, zda-li mají o tuto akci zájem a to nejlépe co nejdříve, aby se mohl zařídit termín.

Přidej se k nám

Staňte se členem našeho fanclubu a neunikne Vám žádná novinka! Budete dostávat informace o zápasech, přestupech aj.